Wolf Team

wpis w: Aktualności | 0

W tej grze MMOFPS możesz być żołnierzem polującym na wilki lub też wcielić się w rolę drapieżnego wilkołaka i z ofiary stać się myśliwym. Wszystko zależy od twojej wyobraźni. W grze client Wolf Team możesz opowiedzieć się po stronie ludzi lub też wcielić się w krwiożerczego wilkołaka. Na każdym etapie gry możesz jednak zmienić zdanie i tym samym zmienić również stronę, po której walczy twój bohater. Oczywiście bycie wilkołakiem ma swoje zalety: jesteś szybszy i silniejszy niż twoi ludzcy przeciwnicy a także możesz wspinać się po ścianach.

3

Jako człowiek jesteś słaby w walkach wręcz, ale masz większy wybór borni i ekwipunku, a co najważniejsze dysponujesz bronią, która ogłusza wilkołaki. Stają się one wówczas wolniejsze i łatwiejsze do pokonania. W pierwszoosobowej strzelance client Wolf Team masz do dyspozycji siedem trybów rozgrywek, a w każdej z nich może brać udział aż do 16 graczy. Wszystkie walki toczą się na 15 różnorodnych mapach, a gra oferuje ci szeroki asortyment nowoczesnej broni i ekwipunku. Na początku gry Wolf Team otrzymujesz pieniądze, które pozwolą ci wyposażać się w lokalnym sklepie. Możesz czasem również nabyć tak zwane dopalacze, które pozwolą ci zdobyć bonusy w grze. Do dyspozycji masz również granaty, bomby, pistolety i broń szerokiego rażenia. W tej strzelance chodzi tylko o jedno: pokonać wroga i nie dać się zabić przy okazji.

2

Pełne napięcia pojedynki z innymi graczami nie pozwolą ci się nudzić w tej grze client. W trybie Deathmatch musisz możliwie szybko zlikwidować możliwie największą ilość przeciwników. Grę Wolf Team rozpoczynasz od niewiele umiejącego rekruta i w krótkim czasie możesz awansować nawet na stanowisko generała. Czy jednak osiągniesz to będąc przedstawicielem rasy ludzkiej czy też wilkołakiem, zależy od twojej decyzji. Które wcielenie bliższe jest twojej naturze?

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz