League of Angels

wpis w: Aktualności | 0

Gra League of Angels jest połączeniem MMORPG i strategii za sprawą turowej mechaniki walki. Fabuła gry przedstawia się następująco: w świecie fantasy trwa wojna demonów i aniołów. Anioły opowiedziały się po stronie ludzkości dlatego to one będą naszymi sojusznikami. Na początku gry wybieramy klasa postaci, imię i płeć. Każdy gracz ma przydzielone swojego anioła, który towarzyszy mu w każdej rozgrywce i pomaga się bronić. Gra została stworzona na Wschodzie dlatego epatuje nagością. Efekty wizualne są całkiem dobre, szczególnie gdy spojrzymy na postaci Aniołów. Skąpo odziane, hojnie wyposażone przez naturę ( a raczej twórców gry) anioły będą nas osłaniać własną piersią.

4

W trakcie postępu w grze rośnie moc naszego anioła i oczywiście nasza – ze względu na zdobywane punkty doświadczenia. Każda rozgrywka to wykonywanie pobocznych zadań lub misji składającej się na główną fabułę. Wszystko w grze jest dość powtarzalne i ze względu na wschodnich graczy mamy tu dość mocny grind. PvP jest schematyczny co ma swoich fanów ale też zagorzałych przeciwników.

1

Bez wątpienia mocna strona gry jest grafika. Zarówno postaci jak i tła są dopracowane pod względem kolorystycznym jak i tekstualnym. Ruchy są płynne a dx wiek klimatyczny. Dobrze dopracowane szczegóły i świetnie narysowane postacie są zdecydowanym plusem.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz