The West

wpis w: Przeglądarkowe, Wojenne | 0

Dziki Zachód wzywa! Jako kowboj lub Indianin podbijasz i zasiedlasz miasta Dzikiego Zachodu. Wyzwij innych graczy na pojedynki i pokaż swoje umiejętności w obchodzeniu się bronią… W grze The West przeżyjesz kolonizacje dużej prerii. Najpierw wybierzesz jedną z czterech klas charakteru. Każda klasa posiada indywidualne zalety. Na początku gry The West jesteś żółtodziobem – dopiero poznajesz Dziki Zachód i rozwijasz umiejętności twojego bohatera. Specjalizuj zdolności twojego kowboja lub Indianina.

1

Aby wypełnić niektóre misje musisz opanować i trenować pewne umiejętności. Podejmowanie się misji jest ważne, ponieważ dostaniesz za nie gotówkę. Pomogą one również w rozwijaniu twojego bohatera. Na początku gry będziesz prawdopodobnie pilnować owiec. Oczywiście ten świat nie jest pełen harmonii i zgody. Nieraz zmierzysz się z innym graczem w pojedynku. Ale uważaj, bo nie każdy pojedynek jest łatwy. Podczas niektórych pojedynków twój bohater może stracić cenne punkty życia. Nie wyzywaj na pojedynki dużo silniejszych graczy, bo prawdopodobnie przegrasz. Po każdym pojedynku, na który wyzwałeś innego gracza, musisz odzyskać siły. Nie mając siły wkrótce przegrasz, bo życie w tym świecie nie jest łatwe.

2

Dla twojego bezpieczeństwa dołącz ze swoim bohaterem do miasta według własnego uznania. Pewna ilość graczy organizuje we własnym mieście życie. W miastach gry The West znajdziesz banki, hotele i sklepy. W sklepie kupujesz różne przedmioty i inne potrzebne rzeczy. W grę The West grasz bezpośrednio na przeglądarce internetowej. Aby móc grac nie musisz instalować żadnych programów. Wielu kowboi żyje już na Dzikim Zachodzie, dołącz do nich i walcz o życie twojego bohatera! Uważaj, bo życie na Dzikim Zachodzie jest niebezpieczne.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz