Rail Nation

wpis w: Aktualności | 0

Rail Nation to darmowy, przeglądarkowy symulator handlowo-kolejowy. Na początku gry wybieramy wygląd naszej postaci i wybór miasta w którym chcemy rozpocząć swoją przygodę. Do naszych zadań należeć będzie między innymi handel z lokalnymi firmami oraz zarządzanie pociągami. Dzięki nam handel w Siecie i okolicach może rozkwitnąć na niespotykana skalę lub doprowadzić wielu wytwórców do bankructwa.

2
Z czasem teren nad jakim mamy kontrole staje się bardzo rozległy. Rozwijamy nowe połączenia kolejowe, zarządzamy rozkładami na starych i oczywiście kupujemy nowe maszyny. Akcja rozgrywa się w XIX wieku, a więc w złotej epoce parowych olbrzymów. Aby wszystko działało prawidłowo konieczne są inspekcje i naprawy naszych stalowych potworów. Jednym z najtrudniejszych zadań jest stworzenie rozkładu dzięki któremu towary będą mogły być automatycznie ładowane i transportowane po całym naszym kolejowym imperium. Stacje kolejowe w tej grze to nie tylko miejsca załadunku i rozładunku, możemy tworzyć tu całą infrastrukturę przynosząca ogromne zyski. Hotele i restauracje utrzymane na dobrym poziomie są w stanie wygenerować spore zyski.

3

Aby wszystko działało sprawnie musimy zadbać również o obsługę naszej stacji i mieszkania dla nich. Sposób działania naszego biznesu jest jak system naczyń połączonych. Aby przewozić więcej towarów musimy mieć więcej lepszych wagonów, tez z kolei wymuszają wymianę silnika lokomotywy na nowocześniejszy. Za wykonanie całej serii zadań grze otrzymujemy pieniądze oraz prestiż. Nasze miejsce w rankingu gry zależne jest właśnie od prestiżu. Wielowarstwowy gameplay zapewnia nam zabawę na długie godziny. Rail Nation jest wspaniałą symulacją uczącą zarządzania, planowania i ekonomii.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz