Shakes & Fidget

wpis w: Aktualności | 0

Shakes & Fidget to darmowa przeglądarkowa gra RPG. Polega ona na stworzeniu i rozwijaniu postaci oraz na wykonywaniu niebezpiecznych zadań. Tworząc postać możemy wybierać spośród dostępnych ras takich jak: Człowiek Elf, Ork, Mroczny Elf, Goblin, Demon lub Gnom. Gracz musi wybrać specjalizację dla swojej postaci. Tutaj wybieramy jedynie z pośród trzech: mag, zwiadowca lub wojownik. Gra jest wykonana na tak zwanym flashu dzięki czemu jej grafika jest niebanalna.

2

Cała gra parta jest na komiksie będącym, w zasadzie, już kultowym. Nasz bohater wyrusza na spotkanie przygody i wykonuje niebezpieczne zadania. Po każdym wykonanym zadaniu ubywa nam punktów awantury, możemy je przywrócić -w tym celu musimy skoczyć na piwko do karczmy lub czekać do północy aż same się odnowią. W karczmie możemy przyjąć nowe zlecenie wybierając jedno z trzech zadań. Niektóre misje są bardziej opłacalne od innych, szczególnie biorąc pod uwagę to że za wykonanie niektórych możemy otrzymać specjalne nagrody.

3

W grze zdobywamy doświadczenie, złoto i czasami magiczne przedmioty. Shakes & Fidget to duża dawka humoru zaserwowana nam przez twórców gry. Śmiesznie jest od samego początku gdy tworzymy postać (możemy nadawać jej przekomiczne wyrazy twarzy) aż do wykonywania dziwacznych misji. Jednymi z dziwniejszych zadań jakie nasz czekają w tej grze jest skompletowanie części ciała Frankensteina albo polowanie na futrzastego króliczka-mordercę.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz